Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівниківВиборні органи

Вищим керівним органом Херсонської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я України є конференція.

Профспілкова конференція формує відповідні виборні органи: обласний комітет, який керує роботою обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я між конференціями. Для рішення організаційних та поточних питань обирається президія у складі голови та її членів.

Кількісний склад президії визначає обласний комітет.

Норми представництва та порядок виборів делегатів на конференцію встановлюються обласним комітетом.

Голова обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я є делегатом конференцій за посадою.

Рішення про дату скликання та порядок денний оголошується не пізніше ніж за один місяць до конференції.

Конференція обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я обирає ревізійну комісію.

Кількісний склад обласного комітету, його структуру встановлює конференція.

Обласному комітету обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я надається право додаткового укладання виробничих угод із фахівцями для виконання конкретних програм.

Вибори голови обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я проводяться безпосередньо на конференції.

Порядок виборів керівних органів обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я та їх керівників, форму голосування (таємне або відкрите) визначає конференція. Обраними вважаються особи, які отримали більше половини голосів осіб, що брали участь у голосуванні.

В разі обрання керівника на конференції він одночасно стає головою обласного комітету та очолює президію.

Вибори керівних органів обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я, в тому числі голови обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я проводяться на конференції один раз в п'ять років.

Рішення про дострокові вибори будь-якого профспілкового органу обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я приймається на вимогу не менше як 1/3 членів обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я або за пропозицією вищого профспілкового органу.

Профспілкові збори, засідання обласного комітету Профспілки працівників охорони здоров´я та його президії - правомочні при участі в них більше половини членів профспілкової організації, членів обласного комітету Профспілки працівників охорони здоров´я, президії, а профспілкова конференція - правомочні при участі в них не менше двох третин делегатів.

Рішення конференції, засідань обласного комітету Профспілки працівників охорони здоров´я, президії приймаються більшістю голосів від кількості присутніх, які брали участь в голосуванні.

Керівники профспілкових органів обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я, які обираються зборами (конференцією), звільняються від посади тим же органом більшістю голосів учасників зборів, делегатів конференції.

Звільнення від посади голови обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я та обласного комітету, обраного конференцією обласної організації Профспілки працівників охорони здоров´я вирішується на конференції.

Пленум обласного комітету Профспілки працівників охорони здоров´я скликається по мірі необхідності, але не рідше одного разу на рік та визначають періодичність засідань президії обласного комітету Профспілки працівників охорони здоров´я ради голів (не рідше одного разу у квартал).

Обласний комітет Профспілки працівників охорони здоров´я може створювати постійні і тимчасові комісії, секції, визначає їх функції та повноваження, затверджує Положення про них.

Про керівника


Тецька Ірина Станіславівна ...

Приймальня

Новини

29.10.20
Європейський день дій
26.10.20
Відповіді Комітету Верховної Ради та Мінекономіки
усі новини

Календар подій

Попередні October - 2020 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282931 

Фотодокументи